skolchefsföreningen

Protokoll och årsberättelser

Här finns alla styrelseprotokoll, årsmötesprotokoll och årsberättelser för Föreningen Sveriges skolchefer för nedladdning som pdf-filer.

Dokument för nedladdning

Styrelseprotokoll

Styrelseprotokoll 240415
Styrelseprotokoll, internat 240130-31

Styrelseprotokoll 231127
Styrelseprotokoll 230925
Styrelseprotokoll, internat 230821-22
Konstituerande styrelsemöte 230602
Styrelseprotokoll 230504
Styrelseprotokoll 230306

Styrelseprotokoll 221212
Styrelseprotokoll 221024
Minnesanteckningar styrelseinternat 220911-12
Styrelseprotokoll 20220328

Styrelseprotokoll 20211101
Styrelseprotokoll 20210920
Styrelseprotokoll 20210419
Styrelseprotokoll 20210215

Styrelseprotokoll 20200525
Styrelseprotokoll 20200504
Styrelseprotokoll 20200323
Styrelseprotokoll 20200120

Styrelseprotokoll 2019-11-25
Styrelseprotokoll 2019-09-30
Styrelseprotokoll 2019-08-27-28
Styrelseprotokoll 20190408
Styrelseprotokoll 20190204

Styrelseprotokoll 20181210
Styrelseprotokoll 20181022, inkl bilaga
Styrelseprotokoll 20180917-18
Styrelseprotokoll 20180319
Styrelseprotokoll 20180115

Styrelseprotokoll 20171106
Styrelseprotokoll 20170925
Styrelseprotokoll 20170824-25

Styrelseprotokoll 20170309

Styrelseprotokoll 20170206

Styrelseprotokoll 20170109

Styrelseprotokoll 20161212
Styrelseprotokoll 20161031
Styrelseprotokoll 20161003
Styrelseprotokoll 20160913
Styrelseprotokoll 20160314

Styrelseprotokoll 20160118

Styrelseprotokoll 20151109
Styrelseprotokoll 20150922
Styrelseprotokoll 20150813
Styrelseprotokoll 20150601

Styrelseprotokoll 20150316

Styrelseprotokoll 20150126

Styrelseprotokoll 20141110
Styrelseprotokoll 20140908
Styrelseprotokoll 20140611

Styrelseprotokoll 20140521

Styrelseprotokoll 20140219

Styrelseprotokoll 20140115

Styrelseprotokoll 20131218
Styrelseprotokoll 20131016
Styrelseprotokoll 20130902
Styrelseprotokoll 20130611
Styrelseprotokoll 20130507
Styrelseprotokoll 20130402
Styrelseprotokoll 20130211

Styrelseprotokoll 20121217
Styrelseprotokoll 20121029
Styrelseprotokoll 20120827
Styrelseprotokoll 20120618